حاضر – هدیه ایران فرودگاه فرودگاه امام خمینی

حاضر – هدیه: ایران فرودگاه فرودگاه امام خمینی آسیا پاسیفیک اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری درخشش در اوج سادگی

در حالی که اغلب زنان هالیوودی تحت تاثیر زرق و برق جوایز اسکار قرار می‌گیرند،‌ «فرانسیس مک‌دورمند» در عین سادگی، مهم‌ترین صحبت شب اسکار ۲۰۱۸ را نیز ایراد کرد.

درخشش در اوج سادگی

درخشش در اوج سادگی

عبارات مهم : جایزه

در حالی که اغلب زنان هالیوودی تحت تاثیر زرق و برق جوایز اسکار قرار می گیرند، «فرانسیس مک دورمند» در عین سادگی، بااهمیت ترین صحبت شب اسکار ۲۰۱۸ را نیز ایراد کرد.

به گزارش ایسنا، «مک دورمند» که جهت فیلم «سه بیلبورد خارج از ابینگ میزوری» برنده جایزه عالی ترین بازیگر نقش مهم زن در نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار شد با لباسی ساده، بدون آرایش و بدون حضور در مراسم فرش قرمز تنها در مراسم اعطای جوایز اسکار حضور یافت و یکی از تاثیرگذارترین صحبت های امسال اسکار را به نام خود ثبت کرد.

او بعد از دریافت جایزه اسکار از همه زنان نامزد اسکار در سالن از جمله «مریل استریپ»، «سیرشا رونان»، «گرتا گرویگ»، «لسلی منویل» و «اوکتاویا اسپنسر» خواست که از جای خودبلند شوند و گفت به اطراف تان نگاه کنید، چون همه ما داستان هایی جهت تعریف کردن و پروژه هایی نیازمند سرمایه گذاری داریم.

هدف این بازیگر ۶۰ ساله آمریکایی از صحبت هابش توجه زیاد به نقش زنان در هالیوود بویژه بعد از ماجراهای رسوایی اخلاقی در سینمای آمریکا بود.

«فرانسیس مک دورماند» که از ۱۹۸۴ با «جوئل کوئن» فیلمنامه نویس و کارگردان مطرح آمریکایی ازدواج کرده پیش تر جهت بازی در فیلم «فارگو» (۱۹۹۶) نیز آشنا می شد که در جوایز اسکار سال ۱۹۹۶ نخستین جایزه اسکار بازیگری را برایش به ارمغان آورد. «جوئل کوئن» نیز به همراه برادرش «اتان» نامزد شاخه کارگردانی، عالی ترین فیلمنامه و تدوین شدند.

«مک دورمند» در سال ۲۰۰۰ و ۲۰۰۵ نیز جهت بازی در فیلم های «تقریبا مشهور» و «سرزمین شمالی» نامزد اسکار شده است بود.

واژه های کلیدی: جایزه | بازیگر | بازیگری | آمریکایی | جوایز اسکار | نامزد اسکار | دریافت اسکار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs