حاضر – هدیه ایران فرودگاه فرودگاه امام خمینی

حاضر – هدیه: ایران فرودگاه فرودگاه امام خمینی آسیا پاسیفیک اخبار اقتصادی و بازرگانی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

«بیست و یک روز بعد» نیم میلیاردی شد

فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» به کارگردانی محمدرضا خردمندان به فروش نیم میلیارد رسید.  «بیست و یک روز بعد» نیم میلیاردی شد عبار..

ادامه مطلب

وزنه غول‌های نفتی آینده کشور عزیزمان ایران سنگین‌تر شد

وزارت نفت با نشانه حمایت از ایجاد شرکت های اکتشاف و تولید ایرانی و با نشانه انتقال و توسعه فناوری در جریان همکاری شرکت‌های نامبرده با شرکت‌های معتبر..

ادامه مطلب

جواد نکونام مربی تیم خونه به خونه شد

به گزارش مهر، شنیده ها از منابع آگاه حاکی است جواد نکونام بازیکن پیشین کلوب استقلال و تیم ملی کشور عزیزمان ایران با عقد قرارداد با کلوب خونه به خونه فر..

ادامه مطلب

واکنش وکیل احمدی نژاد به بیانات دادستان دیوان محاسبات

وکیل احمدی نژاد به بیانات شجاعی دادستان دیوان محاسبات راجع به 7 پرونده تخلف احمدی نژاد تصویر العمل نشان داد. واکنش وکیل احمدی نژاد به بیانات دادس..

ادامه مطلب

وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به هوا پایدار در غالب مناطق کشور از وزش باد شدید در شرق و جنوب شرق کشور خبر داد. وزش باد شدی..

ادامه مطلب

خوشحالی بعد از گلم ربطی به شعارهای هواداران تراکتورسازی در فرودگاه نداشت / منشا

زننده گل اول پرسپولیس به تراکتورسازی می‌گوید: نمی‌دانسته است که خوش حالی بعد از گلش برابر هواداران تیم حریف بوده و بعد از متوجه شدن این مساله از آنها عذر..

ادامه مطلب