حاضر – هدیه ایران فرودگاه فرودگاه امام خمینی

حاضر – هدیه: ایران فرودگاه فرودگاه امام خمینی آسیا پاسیفیک اخبار اقتصادی و بازرگانی

شروط ژاپن جهت ایجاد روابط با کره‌شمالی

وزیر امور خارجه ژاپن امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد: اگر مسئله اتمی کره شمالی حل و فصل شود و شهروندان ژاپنی که در این کشور محبوس هستند آزاد شوند. دولت توکیو ..

ادامه مطلب

حمله تروریستی به یک کلیسا در چچن

چند تروریست که قصد داشتند در حمله‌ای مسلحانه، یک کلیسا در پایتخت چچن را به تصرف درآورند، کشته شدند؛ ۲ افسر پلیس و یک غیرنظامی هم در این درگیری خونبار جان باختند ..

ادامه مطلب

ترامپ مهاجران را «حیوان» خطاب کرد

«دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا در دیداری که روز چهارشنبه با جمهوری خواهان ایالت کالیفرنیا در کاخ سفید داشت، گفت که بعضی از مهاجران انسان نبوده و «حی..

ادامه مطلب

اقدام ترامپ در مورد قدس خطر بازگشت به دورانی حتی سیاهتر را دارد / موگرینی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: تصمیم ترامپ جهت اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل منطقه را به دورانی حتی تاریکتر برمی‌گرداند. موگرینی: اقدام ..

ادامه مطلب

حسادت کودکانه ترامپ به امیر کویت

بر اساس یک گزارش، بعد از سفر امیر کویت به واشنگتن، رئیس‌جمهور آمریکا بی وقفه غرولند می‌کند که آیا هواپیمای او کوچکتر از هواپیمای صباح الاحمد ال جابر الص..

ادامه مطلب

دیدار احتمالی هیئت‌های کره‌شمالی و روسیه در حاشیه یک نشست اقتصادی

وزیر امور خارجه روسیه امروز (چهارشنبه) گفت، هیئت‌های روسی و کره شمالی احتمالا در حاشیه نشست اقتصادی شرق در ولادیووستوک دیدار می‌کنند. دیدار احتمال..

ادامه مطلب

دیدار تیلرسون با ولیعهد سعودی در جده

وزیر خارجه آمریکا که در نشست وزیران خارجه ۴ کشور تحریم کننده قطر در جده شرکت کرده و با محمد بن سلمان ولیعهد عربستان دیدار کرد. دیدار تیلرس..

ادامه مطلب